EC’de promosyon zamanı

Malta nın en kaliteli okullarından biri olan EC Malta dil okuluna kayıt olmanın tam zamanı. Malta nın en iyi bölgesinde ve en iyi eğitim, konaklama ve aktivite imkanlarını sunan EC Malta da kısa süre devam edecek kampanyaya şimdi kaydınızı yaptırın, Kursunuza 2009 veya 2010 yılında istediğiniz zaman kayıt olun, daha az ödeyin!!!

12 hafta kayıt olun - 10 hafta öde

16 hafta kayıt olun - 13 hafta öde

24 hafta kayıt olun - 20 hafta öde

36 hafta kayıt olun - 30 hafta öde

 

 

European Centre Malta dil okulu, kısa adıyla EC Malta dil okulu, Malta’nın turizm cenneti olarak da sayılan St. Julians’dadır. 1991 yılında kurulmuş olan okul özellikle Dil Eğitimi ve öğrencilerine sunduğu imkanları ile büyük ün yapmıştır. Malta’da ISO 9001 kalite sertifikasına sahip az sayıda okuldan biri olan EC Malta dil okulu ayrıca Malta Eğitim Bakanlığı onaylı ve FELTOM üyesidir. EC Malta dil okulu konaklama seçeneklerinde St. Julians bölgesinde bulunan aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden otellere (isteğe göre 2 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere) kadar bir çok farklı konaklama alternatifini barındırmaktadır. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir. EC Malta dil okulu, 2006 yılında Malta’da bulunan 52 dil okulu arasında en kaliteli dil okulu seçilmiştir. Toplam 62 sınıfı bulunan okulda, tüm sınıflar klimalı ve aydınlıktır. Bu sınıflardan 12 tanesi küçük gruplar ve özel dersler için özel olarak dizayn edilmiştir. Toplamda kış sezonunda 630 öğrenci kapasiteli olan EC Malta dil okulu, yaz aylarında sabahçı ve öğlenci grupları oluşturarak öğrenci sayısını 1000’ e çıkarmaktadır. Yeniden dekore edilen öğrenci salonunda geniş ekran Plazma TV, Playstation ve DVD player bulunmaktadır. Ayrıca sadece öğrencilerin kullanmasına izin verilen 12 bilgisayarlı bilgisayar odası bulunmaktadır. Özellikle İş İngilizcesi programlarına dahil olan iş adamları da unutulmamış, onlara özel business lounge imkanı sunulmaktadır. EC Malta dil okulunda 47 bilgisayarlı İnternet cafe ve tüm okul bünyesinde bulunan Kablosuz Network Erişimi yine öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. EC Malta dil okulunda farklı taleplere cevap verebilmek için, Genel İngilizce Kursu (her seviye için), Yoğun İngilizce Kursu (her seviye için), Mini Gruplar, Birebir (özel dersler), Cambridge sınavlarına yönelik kurslar, IELTS sınavına hazırlık kursları, İş İngilizcesi için grup ve birebir kurslar ve 50 yaş üstü bireyler ve gruplar için kurslar bulunmaktadır. EC Malta dil okuluna kayıt yaptıran tüm öğrenciler, tüm yaz sezonu boyunca 5 yıldızlı Corinthia Marina Otele ait havuza ve plaja ücretsiz olarak girebilirler, tüm yıl boyunca kullanabilecekleri spor salonuna ücretsiz olarak üye olurlar ve burası okuldan sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

 

Malta hakkında

 

Güney Avrupa ile Kuzey Afrika arasında Akdeniz’in tam ortasında bulunan 3 adadan oluşan Malta Sicilya nın güneyinde yer almaktadır. Malta takım adaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 237 km², Gozo 68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir. Resmi olarak iki dili birden kabul eden az sayıdaki ülkeden biri olan Malta’da halk Maltaca ve İngilizce dillerini konuşuyor. Matlaca dili olarak geçen Malta dili Arapça ve İbranice gibi sami dil grubundan olmasına rağmen Latin alfabesiyle yazılıyor. 160 yıldan fazla bir süre resmi olarak İngiliz sömürgesi olmasından dolayı da halkın tamamı İngilizce konuşuyor. Bu da adaya ziyarete giden turistlere ve öğrencilere dil problemi yaşatmıyor. Telefon kulübelerinden trafiğine kadar hayatın her alanında İngiliz hakimiyetini görebilirsiniz.

Detaylı bilgi için İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimizi arayabilir ya da atlas@atlasedu.com adresine mail atabilirsiniz.

  • Paylaş: