• Southern California Üniversitesi(USC) The International Academy
Dünyanın en başarılı ,özel üniversitelerinden biri olan Southern California Üniversitesi’nde, sayısız fırsatlarla dolu, canlı bir kampüs ortamında , akademik ve dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Southern California Üniversitesi, sanat, uluslararası ticaret ve teknoloji lideri olarak bilinen Los Angeles eyaletinin merkezindedir.Diğer USA üniversitelerine oranla çok daha fazla sayıda uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. USC, liberal ve profesyonel eğitimi birleştiren güçlü ,profesyonel, araştırmacı akademik yapısı,çok sayıda program seçenekleri ile dünyanın en başarılı üniversitelerinden biridir.

USC International Academy, Southern Üniversitesi’nin uzman İngilizce eğitimi ve akademik eğitim sistemini esas alarak,uluslararası öğrencilerini, USC ve diğer Amerika üniversitelerinde lisans ve yüksek lisans programlarına hazırlar. USC’de yaklaşık 100 farklı master programlarına geçişi sağlayan pre-master programları ve yine USC’de 12 lisans programı öncesi lisans hazırlık programları, master hazırlık programı, yıl içinde 6 farklı başlangıç tarihi söz konusu olan yoğun İngilizce program seçenekleri bulunur.
Ayrıca, TESOL, Eğitim ve benzeri alanlarda üst düzey eğitim programı mevcuttur. Kampüs içinde konaklama ve diğer olanaklar sunulduğu gibi, kampüs içinde ve Los Angeles’ta değişik kültürel aktivitelere katılım ile geniş çaplı , kaliteli bir eğitim süreci amaçlanmaktadır.

USC INTERNATIONAL ACADEMY’DE PROGRAM SEÇENEKLERİ:

1-Yoğun İngilizce Programı: Bu program, USC kampüsünde , interaktif derslerin gerekliliklerinden biri olan, az sayıda öğrencilerin bulunduğu sınıflarda dil becerilerinizi geliştirmeyi hedefler.

2-Pre- Master’s Programı: Bu program ile, USC’nin seçkin master programlarına geçiş yapabilir, GRE/ GMAT başarınızı garantileyebilir, klabul aldığınız programdan akademik rehberlik yardımı alabilir ve genel anlamda USC’deki eğitiminiz süresince gereksinim duyacağınız bilgi ve beceri gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

3-Lisans Hazırlık Programı: Bu program, USC ‘de 12 seçeneği olan dilediğiniz bir lisans programına geçişi, TOEFL, IELTS , ve SAT sınavlarında olabilecek en yüksek skora ulaşmanızı ve eğitiminize devam etmek istediğiniz alanda akademik, dil ve kültürel anlamda gelişiminizi sağlar.

4-Master Hazırlık Programı: Bu programın amacı, Master programı öncesi dil becerilerinizi, TOEFL, IELTS ve GMAT/ GRE sınavlarında başarıyı artırmak, akademik rehberlik desteği ile hedeflediğiniz üniversitede ve programda master eğitiminiz için gerekli ön çalışmayı yapmanızı sağlamaktır.

Detayli Bilgi ve Ucretsiz Danışmanlık için
Sinem Bayraktutan
Atlas Yurtdışı Eğitim – Taksim Merkez Ofis
Tel : 0212 249 53 10
sinem@atlasedu.com
  • Paylaş: