• Huddersfiled Üniversitesi

 

Her sene  üniversitemizde 120’den fazla ülkeden gelen öğrenciye hoş geldin diyoruz.

Öğrenci merkezli, işletme odaklı olarak ve mezunlara iş bulma konusunu esas alan bir üniversite olarak ; derslerimizi,  işverenlerle ve iş dünyası ile birlikte düzenliyoruz.  Bu yüzden ücretli yerleştirmelerde (staj) Birleşik Krallık’ın ilk on listesindeyiz ve yüzde 94 ile yüksek bir iş bulma ortalamasına sahibiz. Devlet Üniversitesi olduğumuz için Türk öğrencilerin haftada 20 saat çaılşma izinlerinin olduğunuda hatırlatmak fayda var .

Biz mükemmel tesisleri, üstün araştırma ve öğretim ekipleri olan, başarılı, yenilikçi ve modern bir üniversiteyiz. Kampüs geliştirmeye dair devam etmekte olan bir programa göre (Son on yılda yaklaşık 80 milyon £ harcadık) öğrencimiz olarak ülkedeki en iyi tesis ve donanıma erişiminiz var. Ayrıca Huddersfield öğrenci güvenliğiyle ünlenmiş, dinamik, yaratıcı ve kültürel bir karışıma sahip. Yakın zamanda yapılan milli bir Birleşik Krallık araştırmasına göre de (NSS) öğrenci memnuniyeti açısındanda  ilk ondayız.

Huddersfiled e basvuru yapan her uluslar arası öğrenciye otomatik olarak eğitim ücreti üzerinden verilen £2000 lik bir bursumuzda var  ayrıca Mühendislik , İşletme , Hukuk ,Mimarlık, Dizayn , Sosyal Bilimler gibi çok geniş program seçeneklerinin oldugu bir üniversiteyiz . Programları incelemek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz .

http://www.hud.ac.uk/courses/2012-13/undergraduate/

http://www.hud.ac.uk/courses/2012-13/postgraduate/

Huddersfield Leeds den 24km, Manchester’dan  35km, Liverpool’dan  84km, Nottingham’dan 111km ve Londra’dan sadece 262km uzaklıktadır .

Detaylı bilgi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

  • Paylaş: